Aktuāli

Ceļojums uz Sardīniju

Ceļojums uz Sardīniju

Ir pienācis īstais laiks padomāt par vasaras ceļojumu.

Avio kompānija “AirBaltic” piedāvā tiešo reisu uz Itālijas salu Sardīniju. Tiešais reiss Rīga- Olbija- Rīga ir pieejams no 20.Maija. Tas ir tikai 3 stundu lidojums.

Vislētākie datumi vasarā un to cenas (cenas atjaunotas 16. Februārī):

20.-27. Maijs Eur 188, 27.Maijs- 3. Jūnijs Eur 188, 5.-12. Augusts Eur 188, 12.-19. Augusts Eur 188…

Kas jāņem vērā, iegādājoties biļetes? Latviešiem tāpat kā itāļiem Augusts ir atvaļinājumu mēnesis, līdz ar to visu naktsmītņu cenas šajā mēnesī ir visdārgākās. “AirBaltic” piedāvā biļetes no Euro 188.

Vēl var lidot arī ar pārsēšanos caur Milānu Bergamo ar “Ryanair” Rīga- Milāna – Alghero. Laicīgi rezervējot ir iespējams atrast labu savienojumu par ļoti labu cenu, tas ir vismaz 2 mēnešus pirms lidošanas.

Ceļojums uz Sardīniju galvenokārt ir piemērots mierīgai atpūtai pie jūras, ģimenēm ar bērniem, kā arī gardēžiem. Jauniešiem un izklaides meklētājiem iespējams šeit nebūs interesanti, jo šī nav spāņu Ibiza, kur ir pilns ar diskotēkām. Bet gan ir dažādas vasaras kafejnīcas jūras krastā, kur pēc peldes jūrā var izbaudīt saulrietu ar glāzi vietējā vīna- “Vermentino” vai “Prosecco” u.c.

Vīna darītavas, kuras ražo vermentino baltvīnu un canonnau sarkanvīnu, kā arī vietējie ražojumi (pekorīno aitas siers, artišoki, salami desiņas, šķiņķi, karasau maize un spjanata, tipiskie mazie makaroni, mazie piena sivēni),  un citi izstrādājumi, tas viss un daudz kas cits raksturo Sardīnijas ziemeļus.
Sardīnijas ziemeļi ir daudz skaistāki, objektiem interesantāki nekā dienvidi. Šeit ir vairāk kultūras un vēstures pieminekļu, kā piemēram, senā kataloniešu pilsēta, “Azinaras” dabas parks, balto smilšu pludmale, viduslaiku pilsēta “Kastelsardo”, “Madalenas” nacionālais dabas parks utt. Šajā ziemeļu pusē atrodas slavenais salas zilonis, termālie avoti, kaļķakmens iezis, kurā ir iebūvētas mājas, rozā granīta klintis, “Galuras” kalnu rajons ar milžu kapenēm, Mēness ieleja, Smaragda krasts, Neptūna alas, galējais ziemeļu zemesrags. Pasteidzieties un ieplānojiet savu vasaras atvaļinājumu Sardīnijā. Varu piedāvāt personalizētas ekskursijas atkarībā no klientu vēlmēm! Kā arī piedāvāju īres dzīvokļus salas ziemeļu pusē, ciematā “Valedorija” netālu no jūras, piemēram, http://manasardinija.com/izire-dzivokli-sardinija-2/

Ja Jūs vēl neesiet pārliecināti par labu Sardīnijai, priecāšos atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem, rakstiet man- manasardinija@tiscali.it

Leave a Reply

error: Content is protected !!
UA-114291589-1
%d bloggers like this: