Aktuāli

Ekskursija ar motorolleriem Sardīnijā

Ekskursija ar motorolleriem Sardīnijā

Ekskursija ar motorolleriem Sardīnijā – Sestdienas vakarā ar dažiem draugiem nolēmām noorganizēt ekskursiju ar motorolleriem pa Sardīnijas ziemeļiem, “Galuras” rajonu. Šoreiz bijām ļoti mazā kompānijā, tikai 3 motorolleru draugi ar sievām un bērniem. Svētdien no rīta tiekamies norunātajā vietā un turpinām mūsu izbraucienu.

Mūsu pirmā pieturvieta ir tepat netālā “Mēness ieleja”, kas atrodas starp pilsētām “Vidalba” un “Adžus”. Tā ir plakana ieleja, kas izskatās kā nokaisīta ar lieliem granīta akmeņiem, tā atgādinot Mēness ieleju. Laukakmeņi, kas ir dabīgi veidojušies gadu gaitā, veido dažādas dzīvnieku figūras un cilvēku sejas. Piemēram, slavenais akmens ar nosaukumu “Platona galva”.

Nākošā mūsu pieturvieta ir “Nuraghe Izzana” – tā atrodas turpat netālu Mēness ielejā, un pieder Tempio Pauzania pašvaldībā. Nurage, celta no vietējiem lieliem granīta laukakmeņiem, robežojas ar pilsētu Adžus, šī nurage ir viena no iespaidīgākajām Galuras rajonā. Tai ir trīsstūrveida forma un divas ieejas. Centrālā istaba ir saglabājusies, bet sānu istabas ir  daļēji sabrukušas.

“Kalns Pulčiana” jeb “Monte Pulciana” ir mūsu nākošais apskates objekts. Tas ir viens no Sardīnijas lielākajiem granīta monolīt akmeņiem, kas sniedzas no 550 līdz 673 metru augstumā.

Adžus ciematā mums ir ieplānota pusdienu pauze. Vispirms laiks aperitīviem vienā no kafejnīcām uz galvenās ielas. Un pēc tam pusdienas restorānā “Il Mosto”. Mēs izvēlamies mēli, rizoto, ravioli, un gliemežus tomātu mērcē, kā arī grillētu gaļu. Ciemats Adžus atrodas granīta laukakmeņu ielokā. Sīkāk par šo ciematu var izlasīt šeit: http://manasardinija.com/adzus-sardinija/

Ekskursija ar motorolleriem Sardīnijā šodien ir beigusies, un pienākot vakaram, dodamies mājupceļā! Visi ir piekusuši, bet priecīgi par izdevušos dienu!!

Šeit ir neliels video ieskats mūsu ekskursijā!

Leave a Reply

error: Content is protected !!
UA-114291589-1
%d bloggers like this: