Aktuāli

Izīrē dzīvokli Sardīnijā Badezi salas ziemeļos

Izīrē dzīvokli Sardīnijā Badezi salas ziemeļos

Izīrē dzīvokli Sardīnijā Badezi salas ziemeļos, tikai 3 km no pludmales. Dzīvoklis atrodas nelielā dzīvojamā kompleksā. Tas atrodas 2. no diviem stāviem. Dzīvoklis sastāv no viesistabas ar virtuvi, guļamistabas un vannas istabas ar dušu. Viesistabā ir izvelkams dīvāns. Dzīvoklī atrodas veļas mašīna, ledusskapis, visi nepieciešamie virtuves piederumi, gāzes plīts. Ir veranda ar skatu uz jūru un koplietošanas baseins. Izīrē dzīvokli Sardīnijā Badezi salas ziemeļos ir piemērota 4 personām vai ģimenei ar 1/2 bērniem.

Badezi

Izīrē dzīvokli Sardīnijā Badezi salas ziemeļos Tas atrodas salas ziemeļu piekrastē. Badezi ir ciemats ar 1847 vietējiem iedzīvotājiem. Tas atrodas Sasari rajonā, Sardīnijas ziemeļos. Ciematā ir viss nepieciešamais ikdienas iedzīvei – pārtikas veikali, apģērbu veikali, suvenīru veikali, kafejnīcas, saldējuma kafejnīcas, bērnudārzs, skola, frizētavas, bankas, pasts, ģimenes ārsti, picērijas, restorāni u.c. Ciematu raksturo daudzi vīnogulāji, kas ir galvenais lauksaimniecības veids, pateicoties smilšainiem laukiem. Šeit atrodas 2 vīna darītavas “Li Seddi” un “Li Duni”, kuras piedāvā ekskursijas un vīna degustācijas. Tieši blakus dzīvojamam kompleksam atrodas liels pārtikas veikals.

Attālums no dzīvokļa līdz pludmalei 3 km. Smilšaina pludmale ar baltām smiltīm, piemērota arī ģimenēm ar bērniem. Pludmalē atrodas vairākas kafejnīcas. Ir pieejami gan maksas pakalpojumi pludmalē (saules sargi ar gultas vietām), gan bezmaksas sauļošanās vietas. Sīkāk par pludmalēm Badezi lasiet šeit: http://manasardinija.com/pludmales-pilseta-badezi-sardinija/

Līdz tuvākajai picērijai tikai 750 metri. Ciemats “Valedorija” atrodas tikai 8 km attālumā (sīkā par Valedoriju šeit: http://manasardinija.com/valedorija/). Attālums līdz viduslaiku pilsētai “Kastelsardo” ir tikai 23 km (http://manasardinija.com/kastelsardo-sardinija/). Paradīzes krasts atrodas tikai 23 km attālumā, sīkāk par to lasiet: http://manasardinija.com/paradizes-krasts/ Attālums līdz lidostai “Algēro” ir 80 km (sīkāk par Algēro šeit), attālums līdz lidostai “Olbija” ir 82 km, tuvākā osta ir 55 km attālumā pilsētā “Porto Tores”. Tikai 6 km attālumā atrodas jauks tipisks lauku tūrisma restorāns: http://manasardinija.com/agriturismo-sardinija/

Vasaras sezonā tiek organizēti dažādi pasākumi – 10. Augustā “Calici di stelle”, 11. Augustā pludmales festivāls, 13. Augustā notiek vasaras karnevāls, kā arī dažādi vīna svētki un tipisko produktu degustācijas u.c.

Sīkāk par šo īres dzīvokli, pieejamiem datumiem un cenām rakstiet man privāti: manasardinija@tiscali.it

Leave a Reply

UA-114291589-1
%d bloggers like this: