Aktuāli

Izīrē dzīvokli Sardīnijā, ciematā Badezi, salas ziemeļu piekrastē, tikai 3,3 km no pludmales

Izīrē dzīvokli Sardīnijā, ciematā Badezi, salas ziemeļu piekrastē, tikai 3,3 km no pludmales, veranda ar skatu uz jūru

Izīrē dzīvokli Sardīnijā – tiek izīrēts burvīgs dzīvoklis palielā dzīvojamā kompleksā Sardīnijā, salas ziemeļu piekrastē, tikai 3,3 km attālumā no pludmales. Dzīvojamais komplekss atrodas klusā un mierīgā ciemata zonā, dažu soļu attālumā no ciemata centra, kur atrodas visi veikali, kafejnīcas, picērijas u.c. Izīrē dzīvokli Sardīnijā ar divām guļamistabām (viena ar ērtu divguļamo gultu un otra istaba ar divstāvu gultu), vannas istabu ar duškabīni, viesistabu ar iebūvētu virtuvi. Viesistabā atrodas TV un dīvāns. Dzīvoklis atrodas 2. no 3 stāviem. Vannas istabā atrodas veļas mašīna. Ir privāta autostāvvieta. Dzīvoklis ir piemērots 2-4 cilvēkiem.

Badezi

Izīrē dzīvokli Sardīnijā Badezi salas ziemeļos Tas atrodas salas ziemeļu piekrastē. Badezi ir ciemats ar 1847 vietējiem iedzīvotājiem. Tas atrodas Sasari rajonā, Sardīnijas ziemeļos. Ciematā ir viss nepieciešamais ikdienas iedzīvei – pārtikas veikali, apģērbu veikali, suvenīru veikali, kafejnīcas, saldējuma kafejnīcas, bērnudārzs, skola, frizētavas, bankas, pasts, ģimenes ārsti, picērijas, restorāni u.c. Ciematu raksturo daudzi vīnogulāji, kas ir galvenais lauksaimniecības veids, pateicoties smilšainiem laukiem. Šeit atrodas 2 vīna darītavas “Li Seddi” un “Li Duni”, kuras piedāvā ekskursijas un vīna degustācijas.

Attālums no dzīvokļa līdz pludmalei ir apmēram 3,3 km. Smilšaina pludmale ar baltām smiltīm, piemērota arī ģimenēm ar bērniem. Pludmalē atrodas vairākas kafejnīcas. Ir pieejami gan maksas pakalpojumi pludmalē (saules sargi ar gultas vietām), gan bezmaksas sauļošanās vietas. Sīkāk par pludmalēm Badezi šeit: http://manasardinija.com/pludmales-pilseta-badezi-sardinija/

Attālums līdz viduslaiku pilsētai “Kastelsardo” ir tikai 23 km (http://manasardinija.com/kastelsardo-sardinija/). Paradīzes krasts atrodas tikai 22 km attālumā, sīkāk par to lasiet: http://manasardinija.com/paradizes-krasts/ Attālums līdz lidostai “Algēro” ir 80 km (sīkāk par Algēro šeit), attālums līdz lidostai “Olbija” ir 82 km, tuvākā osta ir 55 km attālumā pilsētā “Porto Tores”. Tikai 6 km attālumā atrodas jauks tipisks lauku tūrisma restorāns: http://manasardinija.com/agriturismo-sardinija/ 

Tikai 3 km attālumā no īres dzīvokļa atrodas jauks restorāns-picērija “K18”, kā arī restorāns “La Marina”.

Vasaras sezonā tiek organizēti dažādi pasākumi – 10. Augustā “Calici di stelle”, 11. Augustā pludmales festivāls, 13. Augustā notiek vasaras karnevāls, kā arī dažādi vīna svētki un tipisko produktu degustācijas u.c.

Sīkāk par šo īres dzīvokli, pieejamiem datumiem un cenām rakstiet man privāti: manasardinija@tiscali.it

 

Leave a Reply

UA-114291589-1
%d bloggers like this: