Aktuāli

Izīrē dzīvokli Sardīnijā, pie jūras, ciematā La ČaČa Valedorijā

Izīrē dzīvokli Sardīnijā, pie jūras, ciematā La ČaČa Valedorijā

Izīrē dzīvokli Sardīnijā – tas atrodas ciematā La Čača, pie pašas jūras, pavisam jaunā dzīvojamā kompleksā. Dzīvoklis atrodas pirmajā no trīs stāviem, tam ir ļoti liela apdzīvojama veranda ar skatu uz jūru. Dzīvoklis sastāv no viesistabas ar iebūvētu virtuvi (virtuvē ir viss nepieciešamais- trauki, šķīvji, glāzes, katli, panna u.c.), divas lielas guļamistabas (katrā no tām ir liels skapis). Kā arī vannas istaba ar duškabīni. Viesistabā ir izvelkams divguļamais dīvāns. Ir pieejama veļas mašīna, gaisa kondicionieri, kā arī privāta autostāvvieta. Dzīvoklis ir piemērots 4 cilvēkiem.

Valedorija

La Čača ir daļa no Valedorijas (apmēram 3 km), Sardīnijas ziemeļu piekrastē.

Attālums līdz Valedorijai 3 km, tuvākais pārtikas veikals simts metrus, turpat La Čača atrodas vairākas picērijas un restorāni. Viss pārējais atrodas Valedorijā.

Attālums līdz lidostai “Algēro” ir 73 km, attālums līdz lidostai “Olbija” ir 87 km, tuvākā osta ir 44 km attālumā pilsētā Porto Tores. Valedorija ir ciemats ar 4196 vietējiem iedzīvotājiem. Tas atrodas Sasari rajonā, Sardīnijas ziemeļos. Ciematā ir viss nepieciešamais ikdienas iedzīvei – pārtikas veikali, apģērbu veikali, suvenīru veikali, kafejnīcas, saldējuma kafejnīcas, bērnudārzs, skolas, frizētavas, bankas, pasts, ģimenes ārsti, picērijas, restorāni u.c. Valedoriju ir iecienījuši ne tikai ģimenes ar bērniem, un pensionāri, bet arī ūdens sporta piekritēji (šeit ir pieejami kanoe, burāšana, sērfošana, sup dēļi utt.). Attālums no dzīvokļa līdz pludmalei 50 metri. Tā ir akmeņaina. Bet tikai nedaudz tālāk sākas smilšaina pludmale. Pludmalē atrodas vairākas kafejnīcas. Ir pieejami gan maksas pakalpojumi pludmalē (saules sargi ar gultas vietām), gan bezmaksas sauļošanās vietas. Attālums līdz tuvākajam veikalam apmēram 1 km. Līdz tuvākajai picērijai tikai 400 metri. Izīrē dzīvokli Sardīnijā ir pieejama privāta auto stāvvieta blakus mājai.

Sīkāk par ciematu Valedorija variet lasīt šeit http:manasardinija.com/valedorija/

Sīkāk par šo īres dzīvokli, pieejamiem datumiem un cenām rakstiet man privāti: manasardinija@tiscali.it

Leave a Reply

error: Content is protected !!
UA-114291589-1
%d bloggers like this: