Aktuāli

Izīrē dzīvokli Sardīnijā Valedorijā

Ires_dzivoklis_sardinija_valledorija

Izīrē dzīvokli Sardīnijā Valedorijā

Izīrē dzīvokli Sardīnijā Valedorijā, 500 m no pludmales. Dzīvoklis atrodas mierīgā zonā, dzīvokļu kompleksā, kurā atrodas tikai 5 dzīvokļi. Īres dzīvoklis Sardīnijā Valedorijā sastāv no viesistaba ar virtuvi, 3 guļamistabām (2 istabās ir divguļamās gultas, un vienā istabā ir 2 izvelkami dīvāni) un 2 vannas istabām. Ārā ir neliela veranda ar galdu un krēsliem. Ir vieta autostāvvietai. Šis nelielais dzīvokļu komplekss ir iežogots, tam ir privāta teritorija ar nelielu vīnogulāju. Jūra ir tikai 500 m no dzīvokļa. Visi veikali, kafejnīcas, picērijas, dakteri, pasts, bankas u.c.  atrodas pilsētas “Valedorija” centrā.

Izīrē dzīvokli Sardīnijā Valedorijā ir piemērots 6 – 8 cilvēkiem.

Valedorija ir neliela pilsēta ar 4 tūkst.vietējiem iedzīvotājiem. Valedorija atrodas Sardīnijas ziemeļos. Pilsētā atrodas viss nepieciešamais dzīvošanai visu gadu, ir pieejami medicīniskie pakalpojumi, pasts, bankas, veikali, frizētavas, kafejnīcas. Valedorija ir iecienīts daudzu tūristu galamērķis, gan vācieši, gan francūži, gan beļģi un angļi šo pilsētu apciemo jau daudzus gadus. Pilsētā ir liela smilšaina pludmale, piemērota ģimenēm ar bērniem, jo jūra krastā nav dziļa.

Izīrē dzīvokli Sardīnijā Valedorijā atrodas tikai 1 stundas brauciena attālumā no lidostas Alghero, un 1,5 stundas no lidostas Olbija.

Sīkāka info par dzīvokļa pieejamību un cenām rakstiet man: manasardinija@tiscali.it

Leave a Reply

UA-114291589-1
%d bloggers like this: