Aktuāli

Izīrē villu Sardīnijā ciematā La Čača

Izīrē villu Sardīnijā ciematā La Čača

Izīrē villu Sardīnijā ciematā La Čača, salas ziemeļu piekrastē, klusā un mierīgā vietā, tikai 300 metrus no jūras. Villā atrodas viesistaba, virtuve, vannas istaba ar duškabīni, 2 guļamistabas (viena ar divguļamo gultu un viena ar divām vienvietīgām gultām). Viesistabā atrodas kamīns un dīvāns. Ir neliels dārzs. Ārā atrodas krāsns, galds ar krēsliem. Kā arī ārējas trepes savieno ar jumta terasi, no kuras var vērot burvīgus saulrietus. Pie villas atrodas vieta auto novietošanai. Villa ir piemērota 4 cilvēkiem vai arī ģimenei ar diviem bērniem. 2018. gadā tika nomainīts jauns ledusskapis, jauna gāzes plīts un duškabīne.

La Čača ir daļa no Valedorijas, Sardīnijas ziemeļu piekrastē. Attālums līdz jūrai 300 metri, līdz Valedorijai 3 km, tuvākais pārtikas veikals simts metrus, turpat La Čača atrodas vairākas picērijas un restorāni. Viss pārējais atrodas Valedorijā.

Valedorija

Attālums līdz lidostai “Algēro” ir 73 km, attālums līdz lidostai “Olbija” ir 87 km, tuvākā osta ir 44 km attālumā pilsētā Porto Tores. Valedorija ir ciemats ar 4196 vietējiem iedzīvotājiem. Tas atrodas Sasari rajonā, Sardīnijas ziemeļos. Ciematā ir viss nepieciešamais ikdienas iedzīvei – pārtikas veikali, apģērbu veikali, suvenīru veikali, kafejnīcas, saldējuma kafejnīcas, bērnudārzs, skolas, frizētavas, bankas, pasts, ģimenes ārsti, picērijas, restorāni u.c. Valedoriju ir iecienījuši ne tikai ģimenes ar bērniem, un pensionāri, bet arī ūdens sporta piekritēji (šeit ir pieejami kanoe, burāšana, sērfošana, sup dēļi utt.). Attālums no mājas līdz pludmalei 300 metri. Pludmalē atrodas vairākas kafejnīcas. Ir pieejami gan maksas pakalpojumi pludmalē (saules sargi ar gultas vietām), gan bezmaksas sauļošanās vietas.

Sīkāk par ciematu Valedorija variet lasīt šeit http:manasardinija.com/valedorija/

Sīkāk par šo villu, pieejamiem datumiem un cenām rakstiet man privāti: manasardinija@tiscali.it

Leave a Reply

error: Content is protected !!
UA-114291589-1
%d bloggers like this: