Aktuāli

Lidojumi uz Sardīniju

Lidojumi uz Sardīniju

Lidojumi uz Sardīniju – Aviokompānija “AirBaltic” piedāvā tiešo reisu uz Itālijas salu Sardīniju. Tiešais reiss Rīga- Olbija- Rīga 2018.gadā būs pieejams no 19. Maija līdz 15. Septembrim. Tas ir tikai 3 stundu lidojums. Tiešais reiss ir visērtākais veids kā nokļūt Sardīnijā. Biļetēm ir samērā pieņemamas cenas, ja tās tiek iegādātas ļoti laicīgi un izmantojot dažādas akcijas. Tāpēc mans ieteikums ir sākt plānot ceļojumu jau rudenī vai ziemā. Šobrīd līdz 12. Decembrim visām “AirBaltic” aviobiļetēm ir akcijas cenas, sākot no Euro 199.

Sardīnijā pavisam atrodas 3 lidostas. Sardīnijas ziemeļos ir divas lidostas – Alghero un Olbija. Bet dienvidos atrodas Kaļjari lidosta (Cagliari). Uz Alghero lidostu lido Ryanair, Easyjet. Uz Olbiju – AirBaltic. Uz Cagliari- gan Ryanair, gan citas. Piemēram, Ar Ryanair viens no ērtākajiem savienojumiem ir Rīga-Milāna Bergamo un tad Milāna Bergamo-Alghero. Vai arī Rīga-Milāna Malpensa (AirBaltic) un tad Milāna Malpensa-Olbija (Easyjet). Lidojumi uz Sardīniju ir dažādi, līdz ar to jebkurš var izvēlēties sev piemērotāko.

Kas jāņem vērā, iegādājoties biļetes? Latviešiem tāpat kā itāļiem Augusts ir atvaļinājumu mēnesis, līdz ar to visu naktsmītņu cenas šajā mēnesī ir visdārgākās. Jo dažreiz var atrast lētākas aviobiļetes tieši Augustā, bet naktsmītnes ir pašas dārgākās šajā mēnesī.

Lidojumi uz Sardīniju galvenokārt ir piemēroti mierīgai atpūtai pie jūras, ģimenēm ar bērniem, kā arī gardēžiem. Jauniešiem un izklaides meklētājiem iespējams šeit nebūs interesanti, jo šī nav spāņu Ibiza, kur ir pilns ar diskotēkām un izklaides vietām. Bet gan šeit ir dažādas vasaras kafejnīcas jūras krastā, kur pēc peldes jūrā var izbaudīt saulrietu ar glāzi vietējā vīna- “Vermentino” vai “Prosecco” u.c.

Vīna darītavas, kuras ražo vermentino baltvīnu un canonnau sarkanvīnu, kā arī vietējie ražojumi (pekorīno aitas siers, artišoki, salami desiņas, šķiņķi, karasau maize un spjanata, tipiskie mazie makaroni, mazie piena sivēni),  un citi izstrādājumi, tas viss un daudz kas cits raksturo Sardīnijas ziemeļus. Sardīnijas ziemeļi, manuprāt,  ir daudz skaistāki, objektiem interesantāki nekā dienvidi. Šeit ir vairāk kultūras un vēstures pieminekļu, kā piemēram, senā kataloniešu pilsēta, “Azinaras” dabas parks, balto smilšu pludmale, viduslaiku pilsēta “Kastelsardo”, “Madalenas” nacionālais dabas parks utt. Šajā ziemeļu pusē atrodas slavenais salas zilonis, termālie avoti, kaļķakmens iezis, kurā ir iebūvētas mājas, rozā granīta klintis, “Galuras” kalnu rajons ar milžu kapenēm, Mēness ieleja, Smaragda krasts, Neptūna alas, galējais ziemeļu zemesrags. Pasteidzieties un ieplānojiet savu vasaras lidojumu uz Sardīniju.

Sīkāka informācija par lidojumiem uz Sardīniju un ceļojuma plānošanu pa e-pastu: manasardinija@tiscali.it 

Leave a Reply

error: Content is protected !!
UA-114291589-1
%d bloggers like this: