Aktuāli

Mana Sardīnija – Par mani

Mana Sardīnija – Par Mani

Priecājos, ka Tu esi nonācis manā blogā. Mani sauc Egija Maura. Esmu dzimusi un augusi Rīgā, Sarkandaugavā. Esmu beigusi Rīgas 28. Vidusskolu, pēc tam pabeidzu Biznesa Augstskolu “Turība”, kur man ir bakalaura grāds “Starptautiskā Tūrisma vadībā”. Esmu pavadījusi 4 vasaras Grieķijā, kur ieguvu pieredzi vienā lielā kūrortā, strādājot dažādus darbus un iemācoties angļu valodu. Tad pāris gadus pārvācos ar ģimeni dzīvot uz Ogri, ļoti skaistā un klusā vietā blakus mežam un netālu no Ogres upes.

Strādājot ofisā Rīgā, kādu dienu vairs nevarēju izturēt vienmuļo ikdienu, drūmos laika apstākļus, līdz pieņēmu darba piedāvājumu Sardīnijā. Līdz tam neko nezināju par šo salu, bet tas bija 2007.gads, kad nopirku aviobiļeti uz Algēro lidostu, un kopš tā laika vēl joprojām esmu šeit. Nu jau kā ir pagājuši 12 gadi un es nevienu dienu nenožēloju par manu izvēli. Sākumā strādāju vienā palielā nekustamo īpašumu kompānijā, kur vairāk darbojos kā tulks krievu- angļu klientiem. Pēc tam pārgāju un vienu mazāku firmu. Tad kad sākās globālā krīze, strādāju par pārdevēju/kasieri veikalā. 2009.gadā apprecējos un pēc 2 gadiem piedzima mans puika. Sēžot mājās ar bērnu, radās doma izveidot šo blogu un iepazīstināt lasītājus ar manu personīgo pieredzi dzīvojot Sardīnijas ziemeļu pusē, nelielā ciematā pie jūras “Valedorija”. Tā kā ir daudz apceļots visapkārt salai, palīdzu saorganizēt ceļojumus latviešu tūristiem un izīrēju apartamentus un villas ciematā pie jūras.

Tātad, ja Jums ir vajadzīgs īres dzīvoklis Sardīnijas ziemeļos, vai informācija par transportu, vai tulka pakalpojumi, kā arī varu Jums parādīt interesantākos tūrisma objektus, dodiet man ziņu. Es priecājos par katru latvieti, ar kuru sanāk sazināties un satikties klātienē.  Rakstiet man: manasardinija@tiscali.it 

Leave a Reply

error: Content is protected !!
UA-114291589-1
%d bloggers like this: