Aktuāli

Pārdod villu Sardīnijā Kosta Paradizo

Pārdod villu Sardīnijā Kosta Paradizo

Pārdod villu Sardīnijā Kosta Paradizo – Euro 400.000 – Tas ir iecienīts tūristu kūrorts/ciemats Sardīnijā. Šodien tiek piedāvāta pārdošanai šī skaistā villa ar lielisku skatu uz jūru. Īpašums, ar labu apdari, ir divos stāvos, un pašlaik sastāv no 3 istabām un 2 vannas istabām- pirmajā stāvā ir virtuve, viesistaba, vannas istaba un veranda, un otrajā stāvā ir divas guļamistabas un viena vannas istaba. Villu Sardīnijā pārdod ar visām mēbelēm un garāžu.

Īpašums ir daļa no neliela dzīvojamā kompleksa un piedāvā izmantot komunālo peldbaseinu.

Kosta Paradizo ir kūrorts ar privātām villām un dzīvokļiem, kas atrodas Sardīnijā, salas ziemeļu pusē. Ciematu kontrolē “Kosta Paradizo kopiena”, kas nodarbojas ar visiem administratīvajiem jautājumiem. Ciematu uzrauga 24 stundu drošības dienests, kas kontrolē visas mašīnas, kas iebrauc un izbrauc tajā. Katram mājas īpašniekam ir jāmaksā ikgadējs nodoklis, kas tiek paredzēts ciemata uzturēšanai, tehnisko problēmu novēršanai un uzlabojumu veikšanai ciematā. Šodien ciematā atrodas apmēram 2000 mājas, kuras pārsvarā tiek apdzīvotas tikai vasaras sezonā.

Vasaras mēnešos ir atvērti veikali, kafejnīcas, restorāni, tenisa klubs, diskotēka, pieejams ārsts. Visi pārējie pakalpojumi netālus esošās pilsētas Trinità d’Agultu, kur atrodas pasts, bankas, un viss nepieciešamais iedzīvei cauru gadu. Kosta Paradizo ciematu raksturo rozā granīta klintis, tur visas mājas un villas ir vienādā krāsā, un skatoties no jūras puses, tās nemaz neredz. Ir vairākas nelielas pludmales, pārsvarā tās ir akmeņainas. Ciematā ir iespējams izīrēt laivu, vai doties niršanas kursos.

“Kosta Paradizo” atrodas viena no skaistākajām pludmalēm Sardīnijas ziemeļos, tā saucas “Li Kosi”, kuru var sasniegt tikai ejot ar kājām 20 min pa kalnainu taku, vai ar laivu. Kosta Paradizo ciemats atrodas 100 km no lidostas Olbija, un 90 km no lidostas Alghero.

Pārdod villu Sardīnijā Kosta Paradizo sīkāka info: manasardinija@tiscali.it

Leave a Reply

error: Content is protected !!
UA-114291589-1
%d bloggers like this: