Aktuāli

Sardīnija 2.-9. Jūnijs 2018.gads

Sardīnija 2.-9. Jūnijs 2018.gads

Sardīnija 2.-9. Jūnijs 2018.gads – Tā kā šodien “AirBaltic” aviobiļetes Rīga-Olbija-Rīga no 2.-9. Jūnijam maksā tikai Eur 208 (vienai personai), ir īstais laiks rezervēt ceļojumu uz Sardīniju.

Saule, jūra, atpūta, miers, neaizmirstami dabas skati, kalni u.c.

Nakšņošanas iespējas:

Īres cenā ir iekļauti visi patēriņi (ūdens, elektrība, gāze), kā arī beigu uzkopšana un gultasveļa un dvieļi 2 personām. Iepriekš minētās cenas ir domātas tikai no 2.-9. Jūnijam!

Valedorija

Valedorija ir ciemats ar 4196 vietējiem iedzīvotājiem. Tas atrodas Sasari rajonā, Sardīnijas ziemeļos. Ciematā ir viss nepieciešamais ikdienas iedzīvei – pārtikas veikali, apģērbu veikali, suvenīru veikali, kafejnīcas, saldējuma kafejnīcas, bērnudārzs, skolas, frizētavas, bankas, pasts, ģimenes ārsti, picērijas, restorāni u.c. Valedoriju ir iecienījuši ne tikai ģimenes ar bērniem, un pensionāri, bet arī ūdens sporta piekritēji (šeit ir pieejami kanoe, burāšana, sērfošana, sup dēļi utt.). Pludmalē atrodas vairākas kafejnīcas. Ir pieejami gan maksas pakalpojumi pludmalē (saules sargi ar gultas vietām), gan bezmaksas sauļošanās vietas. http://manasardinija.com/pludmales-pilseta-valedorija-sardinija/ Attālums līdz lidostai “Algēro” ir 73 km, attālums līdz lidostai “Olbija” ir 87 km, tuvākā osta ir 44 km attālumā pilsētā Porto Tores.

Sīkāk par ciematu Valedorija variet lasīt šeit: http:manasardinija.com/valedorija/

Šajā nedēļā Sardīnija 2.-9. Jūnijs 2018.gads ir paredzēti dažādi pasākumi Sardīnijas ziemeļu piekrastē, piemēram, 2.-3. Jūnijam pilsētā “Sassari” notiks puķu svētki (“Sassari in fiore”), kur visas vecpilsētas ielas tiek rotātas ar puķēm, no 7.-10.Jūnijam “Alghero” notiks ikgadējais rallijs (šeit ieskats 2017. g. http://manasardinija.com/rallijs-sardinija-2017/ ), kā arī no 7.-10. Jūnijam būs ciemata “Badezi” svētki ar koncertiem un slavenību piedalīšanos. Tā ir iespēja piedalīties kādā no šiem tradicionālajiem pasākumiem!

Leave a Reply

UA-114291589-1
%d bloggers like this: