Aktuāli

Agriturismo Kasteldorija Sardīnija

Agriturismo Kasteldorija Sardīnija

Šis lauku tūrisma restorāns tika dibināts 2006.gadā. Nosaukums “Kasteldorija” nāk no netālus esošās pils, kas saucas “Kastello dei Dorija”. Agriturismo atrodas Sardīnijas ziemeļu pusē, netālu no ciemata “Valedorija”. Tas piedāvā vairāk kā 80 sēdvietas iekštelpā, kā arī ir siltināta veranda. Šis agriturismo ir atvērts cauru gadu, un piedāvā organizēt svētkus, dzimšanas dienas, banketus, kristības, kāzas u.c. Visi ēdieni un to sastāvdaļas ir tikai pašu ražoti. Kā arī pēc iepriekšēja pieprasījuma ir iespējama veģetārā un celiakijas ēdienkarte.

Visi produkti ir pilnībā sagatavoti saskaņā ar tradīcijām. Šefpavāra un viņa palīga fantāzija, ļauj apmeklētājiem izbaudīt īpašus pārtikas produktus no Sardīnijas. Agriturismo Kasteldorija Sardīnija ēdienkarte tiek veidota atkarībā no sezonas produktiem un vietējām tradīcijām.

Šis ir pēdējā laikā viens no maniem iecienītākajiem lauku restorāniem. Tāpēc svētdien svinot Tēvu dienu arī mēs ar ģimeni devāmies uz turieni pusdienās.

Agriturismo Kasteldorija Sardīnija Ēdienkarte

Uzkodas

Ēdienkarti uzsāk dažādas garšīgas desiņas – salami, šķiņķis, bekons. Dažādi sieri – “rikota” svaigais siers, “pekorīno” aitas siers, kā arī cietais siers. Dārzeņi atkarībā no sezonas dažādos veidos- grilēti, marinēti eļļā un etiķī, olīvas, marinēti sīpoli (vārīti sarkanvīna etiķī), marinēti artišoki u.c.

 

Pirmie ēdieni

“Ņjoketi” (“gnocchetti” itāļu val.) – paštaisīti mazi makaroni sarkanajā tomātu mērcē vai gaļas mērcē ar dažādām variācijām. “Ravioli” pelmeņi ar rikotas sieru un tomātu mērci. “Zupa Galurēze” – tipisks maizes kārtojums ar pekorīno un parmidžāno sieriem, gaļas buljonu, garšvielām.

Otrie ēdieni

Parasti otrajā ēdienā ir cūkas cepetis vai jēra cepetis ar krāsnī ceptiem kartupeļiem un rozmarīnu. Kā arī “taļjata” jeb grilēta teļa gaļa ar sezonas dārzeņiem (artišokiem, rukolu, sparģeļiem, baravikām u.c.)

Deserts

Tradicionālais Sardīnijas deserts “Seadas” mīklā pildīts kausēts siers, apcepts eļļā, aromatizēts ar citronu un pasniegts ar medu vai cukuru.  Vasarā tiek piedāvāts paštaisīts saldējums – ogu, vīģu u.c.

Liķieri

Paštaisīts miršu liķieris “Mirto”, citronu liķieris “Limoncino”, grapa u.c.

Visu ēdienkarti papildina paštaisīts sarkanvīns un “vermentino” sausais baltvīns.

Sīkāka info par Agriturismo Kasteldorija Sardīnija: manasardinija@tiscali.it

Leave a Reply

error: Content is protected !!
UA-114291589-1
%d bloggers like this: