Aktuāli

Izīrē apartamentus blakus vīna dārziem Sardīnijā, Valedorijā

Vai esat kādreiz domājuši par atvaļinājumu Sardīnijā apvienošanu ar brīnišķīgu pieredzi vīna dārzā?

Izīrē apartamentus Sardīnijā Valedorijā – “Move to Sardinia Vineyard Apartments” – tie ir apartamenti tieši blakus vīnogulājiem ar skatu uz jūru, ciematā Valledorija, Sardīnijas Ziemeļu piekrastē. Jūsu atvaļinājums būs pārpildīts ar dažādu krāsu un nepārprotamu smaržu un garšu savienojumu.

Tie ir četri apartamenti, kas atrodas Valledorijā, tās daļā “La Muddizza”, tikai 1,5 km attālumā no pludmales, kuru var sasniegt ar kājām. Katrs dzīvoklis, kas atrodas virs vīna pagraba “Cantina Bastiano Ligios”, sastāv no ērtas un gaišas dzīvojamās istabas  ar virtuvi, plašas divvietīgas guļamistabas, vannas istabas, kā arī viesistabā ir divas atsevišķas gultas. Var nakšņot 4 cilvēki. Katrā no apartamentiem ir vannas istaba ir duša un veļas mašīna. Visiem apartamentiem ir veranda ar skatu uz vīna dārzu, kā arī ar skatu uz jūru.

Blakus apartamentiem atrodas bezmaksas vieta automašīnai.

Valedorija

“La Muddizza” ir daļa no Valedorijas, Sardīnijas ziemeļu piekrastē.

Attālums līdz Valedorijai 3 km, tuvākais pārtikas veikals simts metrus. Viss pārējais atrodas Valedorijā.

Attālums līdz lidostai “Algēro” ir 73 km, attālums līdz lidostai “Olbija” ir 87 km, tuvākā osta ir 44 km attālumā pilsētā Porto Tores. Valedorija ir ciemats ar 4196 vietējiem iedzīvotājiem. Tas atrodas Sasari rajonā, Sardīnijas ziemeļos. Ciematā ir viss nepieciešamais ikdienas iedzīvei – pārtikas veikali, apģērbu veikali, suvenīru veikali, kafejnīcas, saldējuma kafejnīcas, bērnudārzs, skolas, frizētavas, bankas, pasts, ģimenes ārsti, picērijas, restorāni u.c. Valedoriju ir iecienījuši ne tikai ģimenes ar bērniem, un pensionāri, bet arī ūdens sporta piekritēji (šeit ir pieejami kanoe, burāšana, sērfošana, sup dēļi utt.). Pludmalē atrodas vairākas kafejnīcas. Ir pieejami gan maksas pakalpojumi pludmalē (saules sargi ar gultas vietām), gan bezmaksas sauļošanās vietas.

Īpaši interesanti tie ir Septembrī un Oktobra sākumā, kad notiek vīnogu novākšana, un ir iespējams pašiem piedalīties vīnogu novākšanā.

Kā arī ir iespējams piedalīties ekskursijā par vīna darītavu un vīna degustācijā.

Sīkāk par ciematu Valedorija variet lasīt šeit http:manasardinija.com/valedorija/

Izīrē apartamentus Sardīnijā Valedorijā, sīkā par pieejamiem datumiem un cenām rakstiet man privāti: manasardinija@tiscali.it

Leave a Reply

UA-114291589-1
%d bloggers like this: