Aktuāli

Izīrē villu Sardīnijā La Čača

Izīrē villu Sardīnijā La Čača

Izīrē villu Sardīnijā La Čača, Valledorijā, tikai 300 metrus no jūras. La Čača pieder pie ciemata Valledorija, tas ir tipisks senlaicīgs zvejnieku ciemats. Villa sastāv no lielas dzīvojamās istabas, ar virtuvi, 3 guļamistabām, 2 vannas istabām, verandu, jumta terasi. Ir liels dārzs. Veļasmašīna, gaisa kondicionieris, TV. Villa ir piemērots 6 cilvēkiem. Pirms 2 gadiem tā tika atjaunota, jauni logi, jaunas vannas istabas. Skats uz jūru.

Attālums līdz pludmalei 300 metri, pludmale “La Čača”. Attālums līdz tuvākajam veikalam 400 metri, visi pārējie veikali atrodas Valledorijā apmēram 3 km attālumā no ciemata centra. Attālums līdz lidostai “Alghero” 72 km, līdz lidsotai “Olbija”.

Valedorija

Izīrē māju Sardīnijā, ciematā Valedorija. Ciemats atrodas Sardīnijas salas ziemeļu piekrastē. Attālums līdz lidostai “Algēro” ir 73 km, attālums līdz lidostai “Olbija” ir 87 km, tuvākā osta ir 44 km attālumā pilsētā Porto Tores. Valedorija ir ciemats ar 4196 vietējiem iedzīvotājiem. Tas atrodas Sasari rajonā, Sardīnijas ziemeļos. Ciematā ir viss nepieciešamais ikdienas iedzīvei – pārtikas veikali, apģērbu veikali, suvenīru veikali, kafejnīcas, saldējuma kafejnīcas, bērnudārzs, skolas, frizētavas, bankas, pasts, ģimenes ārsti, picērijas, restorāni u.c. Valedoriju ir iecienījuši ne tikai ģimenes ar bērniem, un pensionāri, bet arī ūdens sporta piekritēji (šeit ir pieejami kanoe, burāšana, sērfošana, sup dēļi utt.). Attālums no mājas līdz pludmalei ir apmēram 3 km. Pludmalē atrodas vairākas kafejnīcas. Ir pieejami gan maksas pakalpojumi pludmalē (saules sargi ar gultas vietām), gan bezmaksas sauļošanās vietas. Attālums līdz tuvākajam veikalam apmēram 200 m.

Sīkāk par ciematu Valedorija variet lasīt šeithttp//:manasardinija.com/valedorija/

Sīkāk par pludmalēm Valedorijā variet lasīt šeit: http://manasardinija.com/pludmales-pilseta-valedorija-sardinija/

Sīkāk par šo māju, pieejamiem īres datumiem un cenām rakstiet man privāti: manasardinija@tiscali.

Leave a Reply

error: Content is protected !!
UA-114291589-1
%d bloggers like this: