Aktuāli

Izīrē villu Valedorijā Sardīnijā, Pineta S. Pietro, tikai 400 metrus no pludmales

Izīrē villu Valedorijā Sardīnijā, Pineta S. Pietro, tikai 400 metrus no pludmales, piemērota 6 cilvēkiem

Izīrē villu Valedorijā Sardīnijā  – Pineta S. Pietro, villa atrodas klusā vietā, priežu un eikaliptu ielokā, tā ir 100 kv.m. liela, ar 400 kv.m. lielu piemājas dārzu. Villai ir viesistaba, atsevišķa virtuve, 3 guļamistabas (2 guļamistabas ir ar divvietīgo gultu un 1 istabā ir 2 atsevišķas vienvietīgas gultas) un 2 vannas istabas ar dušu. Ir vieta 2/3 mašīnām.  Ārā ir galds ar krēsliem, ir āra duša (kur var nomazgāties pēc pludmales). Ir liela jumta terase, kur vasarā atrodas zviļņi. No terases diemžēl nevar redzēt jūru, bet to var dzirdēt. Ir veļasmašīna. Viesistabā ir kamīns.

Villa ir piemērota 6 cilvēkiem. Attālums līdz pludmalei 400 metri, līdz tuvākajiem veikaliem 1,4 km, līdz lidostai Alghero 72 km, un līdz lidostai Olbija ir 86 km.

Valedorija

Izīrē villu Valedorijā Sardīnijā, Ciemats atrodas Sardīnijas salas ziemeļu piekrastē. Valedorija ir ciemats ar 4196 vietējiem iedzīvotājiem. Tas atrodas Sasari rajonā, Sardīnijas ziemeļos. Ciematā ir viss nepieciešamais ikdienas iedzīvei – pārtikas veikali, apģērbu veikali, suvenīru veikali, kafejnīcas, saldējuma kafejnīcas, bērnudārzs, skolas, frizētavas, bankas, pasts, ģimenes ārsti, picērijas, restorāni u.c. Valedoriju ir iecienījuši ne tikai ģimenes ar bērniem, un pensionāri, bet arī ūdens sporta piekritēji (šeit ir pieejami kanoe, burāšana, sērfošana, sup dēļi utt.). Attālums no villas līdz pludmalei ir apmēram 400 metri. 11 km garā pludmalē atrodas vairākas kafejnīcas. Ir pieejami gan maksas pakalpojumi pludmalē (saules sargi ar gultas vietām), gan bezmaksas sauļošanās vietas.

Sīkāk par ciematu Valedorija variet lasīt šeithttp:manasardinija.com/valedorija/

Sīkāk par pludmalēm Valedorijā variet lasīt šeit: http://manasardinija.com/pludmales-pilseta-valedorija-sardinija/

Sīkāk par šo villu, pieejamiem īres datumiem un cenām rakstiet man privāti: manasardinija@tiscali.it

Leave a Reply

error: Content is protected !!
UA-114291589-1
%d bloggers like this: