Aktuāli

Par mani

Par mani – Mana Sardīnija

Priecājos, ka Tu esi nonācis manā blogā. Mani sauc Egija Maura. Esmu dzimusi un augusi Rīgā, Sarkandaugavā. Esmu beigusi Rīgas 28. Vidusskolu, pēc tam pabeidzu Biznesa Augstskolu “Turība”, kur esmu ieguvusi Bakalaura grādu “Starptautiskā Tūrisma vadībā”. Esmu pavadījusi 4 vasaras Grieķijā, kur ieguvu pieredzi vienā lielā kūrortā, strādājot dažādus darbus un iemācoties angļu valodu. Tad 2005. gadā pārvācos ar ģimeni dzīvot uz Ogri, ļoti skaistā un klusā vietā blakus mežam un netālu no Ogres upes.

Sardīnija

Strādājot ofisā Rīgā, kādu dienu vairs nevarēju izturēt vienmuļo ikdienu, drūmos laika apstākļus, līdz pieņēmu interesantu darba piedāvājumu Sardīnijā. Līdz tam neko nezināju par šo salu. Tas bija 2007.gads, kad nopirku aviobiļeti uz Algēro lidostu, un kopš tā laika vēl joprojām esmu šeit. Nu jau kā ir pagājuši vairāk kā 10 gadi un es nevienu dienu nenožēloju manu izvēli. Sākumā strādāju vienā palielā nekustamo īpašumu kompānijā, kur vairāk darbojos kā tulks krievu- angļu klientiem. Pēc tam pārgāju un vienu mazāku firmu. Tad kad sākās globālā krīze, strādāju par pārdevēju/kasieri veikalā. 2009.gadā apprecējos un pēc 2 gadiem piedzima mans mazais itālis.

Ideja par Mana Sardīnija

Sēžot mājās ar mazu bērnu, radās doma kaut ko darīt. Tādēļ es izveidoju šo blogu, kur vēlos iepazīstināt lasītājus ar manu personīgo pieredzi dzīvojot šeit Sardīnijas ziemeļu pusē, nelielā ciematā pie jūras “Valedorija”. Tā kā pa šiem gadiem esmu apceļojusi un redzējusi daudzas vietas visapkārt salai, nolēmu palīdzēt latviešu tūristiem ar ceļojumu plānošanu. Tātad, ja Jums ir vajadzīgs īres dzīvoklis vai māja/villa Sardīnijas ziemeļos, vai informācija par transportu, vai tulka pakalpojumi, dodiet man ziņu. Es priecājos par katru latvieti, ar kuru sanāk sazināties un satikties klātienē uz kafiju vai glāzi vīna.  Rakstiet man: manasardinija@tiscali.it

error: Content is protected !!
UA-114291589-1
%d bloggers like this: