Aktuāli

Rallijs Sardīnijā 2017 salas ziemeļos

Rallijs Sardīnijā 2017 salas ziemeļos

Rallijs Sardīnijā 2017 no 5.-11. Jūnijam Sardīnijā norisinājās pasaules čempionāts rallijā viens no posmiem. Šeit Sardīnijā tas notiek jau četrpadsmito reizi pēc kārtas. Tas norisinājās salas ziemeļu piekrastē starp pilsētām Algēro un Olbija.

Servisa parks tika izveidots pilsētas Algēro ostas un autostāvvietas pretī ostai teritorijā. Pie Algēro vecpilsētas mūriem tika uzstādīta skatuve, kur notika pasākuma atklāšanas un apbalvošanas ceremonijas.

No sportiskā viedokļa, rallijs Sardīnijā 2017 notika 19 posmos ar kopumā gandrīz 1500 kilometriem. Pasākums sākās pirmdien, 5. jūnijā, sacensības notika no 6. līdz 9. Jūnijam. Sardīnijas posma uzvarētāji bija:

1.vietā Ott Tanak un Martin Jarveoia no Igaunijas ar Ford Fiesta mašīnu.

2.vietā palika Jar-Matti Latvala un Miikka Anttila no Somijas ar Toyotta mašīnu.

Un 3. vietā palika Thierry Neuville un Nicolas Gilsol no Beļģijas ar Hyundai mašīnu.

Nākošais rallija posms norisināsies Polijā no 29.06. līdz 2.07.

Uz šo rallija čempionāta posmu Sardīnijā bija sabraukuši fani no daudzām valstīm – Polijas, Vācijas, Igaunijas, Skandināvijas, Beļģijas u.c. Kā arī rallijas Sardīnijā ir iecienījuši ļoti daudzi vietējie iedzīvotāji, kuri ar nepacietību gaida katru gadu šo čempionātu.

Man šogad nācās divas reizes pabūt rallijā, netālu no ciemata Tula, kā arī pēdējā dienā pilsētā Algēro, kur ieradās visas mašīnas un notika apbalvošanas ceremonija. Sīkāk par pilsētu Algēro variet palasīt šeit.

Visas fotogrāfijas ir no mana personīgā arhīva!

Leave a Reply

error: Content is protected !!
UA-114291589-1
%d bloggers like this: